Основні переваги співпраці з туристичним агентством «ЕтноСвіт»

Найголовнішою перевагою туристичного агентства є звичайно ж успішний багаторічний досвід роботи, а також широкий вибір найрізноманітніших туристичних, екскурсійних, санаторно-курортних, індивідуальних, сімейних й навіть турів корпоративного відпочинку. В агентстві реально можливо замовити абсолютно будь-який тур. Попри те, це шоп-тур, екскурсійні авіа/автобусні тури по Україні та за кордон, тури вихідного дня, екскурсії по Києву або Львову, молодіжний відпочинок, пляжний або екзотичний тур, екскурсія до Чорнобиля, бізнес-тури, дитячий відпочинок, чи навіть розробка індивідуальних екскурсійних маршрутів, все це вам відкриється разом з «ЕтноСвіт».

Додатково можливо скористатися послугами особистого перекладача або особистого гіда, бронюванням ресторанів, авіа та залізничних квитків готелів в кожній із країн світу. Співробітники компанії гарантують цілодобову підтримку туристам, що знаходяться на відпочинку, медичне страхування, пропонують транспорт в аеропорт або трансфер по місту. Пасажирські перевезення здійснюються комфортабельним автомобільним транспортом місткістю від 2 й до 56 місць. Можлива доставка документів в офіс або додому, бронювання квитків на заходи.

Ще однією перевагою туристичного агентства є помірний підхід до ціноутворення завдяки чому виходить забезпечувати всім без винятку клієнтам демократичну вартість кожного з турів. Тут дуже уважно ставляться до безпеки та комфорту мандрівників, тому завжди ретельно підбирають професійних водіїв й супроводжуючих, місце харчування та проживання мандрівників. Все це дозволяє під час відпочинку забезпечити всім мандрівникам гарний настрій й найкомфортніші умови для відпочинку.

Завдяки достатньому досвіду роботи та любові до своєї справи, співробітники туристичного агентства з року в рік роблять все від них можливе щоб доставляти мандрівникам радість, розширювати горизонти та відповідно тим самим розвивати туризм в Україні.

Якщо ви все ще не обрали собі тур по душі, запрошуємо скоріше зробити це та нарешті приєднатися до дружної сім'ї любителів незабутніх та яскравих емоцій, що їх дарують цікаві, безпечні й професійно організовані тури з поїздками від професійної туристичної компанії «ЕтноСвіт». Запевняємо вас, буде нереально круто, незабутньо, дуже цікаво й захоплююче!